Cariere la Cartrans

EXPEDITOR CU EXPERIENTA pentru TRANSPORT RUTIER INTERN (Romania) - Ploiesti, Bucuresti, Deva

Descrierea postului:

CARTRANS SPEDITION, casa de expeditie in expansiune, membru al CARTRANS ROMANIA - grup de firme cu traditie de 23 de ani in transport rutier, cauta EXPEDITOR CU EXPERIENTA pentru TRANSPORT RUTIER INTERN. O ocazie exceptionala de afirmare si dezvoltare pentru persoane cu experienta in domeniu, care sunt in cautarea unei noi provocari.

Cunosti piata de transporturi, doresti sa faci mai mult, cauti noi provocari?

Alatura-te echipei noastre intr-unul din birourile regionale: Ploiesti, Bucuresti si Deva.

Cerinte:

Experienta pe un post de expeditor / coordinator transport / dispecer, care sa dovedeasca o buna intelegere si cunoastere a pietei transporturilor rutiere de marfuri;
Cunoasterea la nivel conversational scris / vorbit - business a limbii engleze;
Cunostinte foarte bune de utilizare PC;

Aptitudini:

Atitidine orientata catre rezolvarea problemelor;
Aptitudini de comunicare,planificare si negociere;
Disponibilitate de lucru in schimburi;
Atentie distributiva si capacitate de concentrare;
Persuasiune;
Spirit de echipa, asertivitate, integritate.

Principalele responsabilitati:

Asigurarea necesarului de transport, identificarea celor mai bune solutii si controlul indeplinirii fara neconformitati a cerintelor clientilor privind serviciile intermediate, de la preluarea solicitarii de transport si pana la incasare, respectiv plata;

Dezvoltarea unui portofoliu de clienti si transportatori agreati;

Indeplinirea obiectivelor de profitabilitate.

Gestionarea relatiilor cu furnizorii si clientii

Alatura-te echipei cu cel mai dinamic brand in transporturi din Romania!

Te asteptam!

Echipa Cartrans

Incarca CV-ul tau

Daca ai nelamuriri, te rugam da click aici.

Date contact

Cartrans Spedition SRL
Ghe Gr Cantacuzino 192

RO-100794

Ploiesti | Romania

Telefon:

(+40) 244 519.025

Fax:

(+40) 244 594.099

Localizare pe harta