Cariere la Cartrans

Operator vanzari prin telefon - Telesales

Descrierea postului:

Candidatul ideal

- ambitios si consecvent
- capacitate de adaptabilitate, flexibilitate
- rezistenta in situatii de stres
- atitudine pozitiva si constructiva
- tact si diplomatie
- stabilitate emotionala
- bune abilitati de comunicare si negociere
- organizat si sistematic
- capacitate de lucru in echipa
- cunostinte PC nivel mediu (MS office Word/Excel/PP)

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- preluarea si initierea de apeluri telefonice;
- identificarea nevoilor clientilor;
- mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
- inregistrarea informatiilor in baza de date, utilizand programe specifice.

Beneficii
- mediu de lucru tanar si profesionist
- program de lucru full time, 8 ore / zi, de luni pana vineri
- salariu fix + bonuri + bonusuri (in functie de realizarea obiectivelor)
- asigurare medicala SANAPLAN (Allianz Tiriac)
- training profesional periodic.

Locatie birouri:

Bucuresti (Cotroceni Business Center)
Ploiesti (str Marasesti 309)

Descrierea companiei:

Grupul Cartrans este unul din liderii pietei de servicii transport intern si international din Romania, cu baze financiare solide si management eficient care promoveaza bunele practici.

Incarca CV-ul tau

Daca ai nelamuriri, te rugam da click aici.

Date contact

Cartrans Spedition SRL
Ghe Gr Cantacuzino 192

RO-100794

Ploiesti | Romania

Telefon:

(+40) 244 519.025

Fax:

(+40) 244 594.099

Localizare pe harta